למה לשחק סנוקר?

סנוקר מתקן עזר מיוחד
סנוקר מתקן עזר מיוחד

לאחרונה בשנים האחרונות אפשר לראות איך שולחנות ביליארד הפכו ממוצר שבדר"כ קיים  בעיקר בפאבים ובתי עסק שונים בעיקר מועדונים  למוצר שנמצא בכל בית שיש בו מספיק מקום בשבילו ויש אהבה אליו 

משחק סנוקר הוא אמצעי להפוך מפגשים בין חברים למהנים מאוד .

שולחן ביליארד מקצועי  יכול לשדרג את הבית שלכם בצורה משמעותית במיוחד אם אתם אוהבים לשחק עם החברים הקרובים הרבה שעות ,אפילו  מבחינת העיצוב של הבית שולחן סנוקר משתלב נפלא  וגם מבחינת איכות החיים וההנאה שלכם  שמשתדרגת בזמן שאתם נמצאים בבית עם חברים טובים.

אם יש לכם ילדים מתבגרים או בכלל חברים טובים ואתם עצמכם אוהבים לארח ולשחק ביליארד או סנוקר , קנייה  של שולחן מקצועי יכול להיות הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות והוא פשוט השקעה משתלמת .

איך קונים שולחן ביליארד איכותי?

איך לבחור את הטוב ביותר עבורכם?

לא הרבה יודעים אבל ניתן לבנות שולחן סנוקר מקצועי גם לבד וגם להזמינו ע"י מומחים בהזמנה אישית.

נגר מקצועי יכול לתכנן שולחן שלא יבייש גם ליגות על בסנוקר  , ניתן אפילו להתאים צבעים וסגנון עיצובי של השולחן בהתאם להעדפות העיצוב שלכם בבית.

מבחינת המחיר של שולחן סנוקר בהזמנה והתאמה אישית לעומת מוכן וקנוי יכולים להיות הבדלים לא קטנים במחיר למעלה לטובת שולחן בהתאמה אישית .

חמורים של סנוקר
חמורים של סנוקר

שולחן סנוקר יד שנייה

תמיד כדאי ומומלץ לנסות לרכוש שולחן סנוקר ממועדוני סנוקר שנסגרו או מאנשים פרטיים שמסיבות כאלו ואחרות החליטו למכור את השולחן למרות שסנוקר היא אהבה לכל החיים למי שנתפס בחיידק המשחק  , סנוקר הוא בדם ואהבה אליו אינה עוברת לעולם.

סנוקר הוא משחק שדורש חשיבה מתקדמת ותכנונית  , ממש אסטרטגית איזה כדור יכול להיכנס יותר בקלות ועם הכי הרבה נקודות , מעבר לתחרות ולהנאה המשחק ממש מחזק קשרים אישיים בין אנשים והתועלת של משחק סנוקר גם טובה לשיפור הזיכרון ולתכנון מס' מהלכים קודם ומכאן שאין כמו סנוקר כדי להיות חדי מחשבה  , ריכוז וחוכמה שבאה לידי ביטוי בתחומים אחרים לגמרי מעוד משחק.

סנוקר הוא משחק שרק הולך ומתפתח למרות שהחוקים שלו ישנים ואהובים המשחק תופס תאוצה בפופולריות שלו ברחבי העולם בכל שכבות הגיל  , עשירים ועניים זקנים ועשירים וגם קיימת עלייה בעניין של משחקי סנוקר אצל נשים שהתאהבו במשחק ואף משתתפות בטורנירים בינלאומיים ולא רק במשחקים אחרים אונליין ברשת כמו פוקר וכל משחקי הקזינו שניתן לשחק גם באינטרנט בכל רחבי העולם.

ריילי שחקן סנוקר מקצועי
ריילי שחקן סנוקר מקצועי